Microsoft Office 2010 Home and Business 1 PC / licencja wieczysta BOX

179,99 zł
Brutto
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Zgodnie z regulaminem sklepu

  Zasady dostawy

Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do piątku.

  Zasady zwrotu

14 dni bez podania przyczyny w stanie nie pogorszonym

Oferta dotyczy:

NOWY Microsoft Office Home & Business 2010 PL

Klasa produktu: Oprogramowanie biurowe

Liczba użytkowników: 1

Wersja produktu: wersja pudełkowa

Okres licencji: wieczysta

Platforma: Windows

Typ licencji: komercyjna

Wersja językowa: POLSKA, można też wybrać jeden z wielu innych języków

Zawartość pakietu: Word | Excel | PowerPoint | Outlook | OneNote

Microsoft Office 2010

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży. Dostępne z niemal każdego miejsca, wszechstronne narzędzia poczty e-mail, listy zadań i planowania w programie Outlook 2010 pozwalają być w stałym kontakcie. Korzystając z zaawansowanych funkcji edycji multimediów i efektów wizualnych w programach Word 2010 oraz PowerPoint 2010, można tworzyć przyciągające uwagę raporty i prezentacje o profesjonalnym wyglądzie. Używane przez specjalistów narzędzia do analizowania danych w programie Excel 2010 umożliwią bezproblemowe zarządzanie finansami. Program OneNote 2010 udostępnia miejsce do zbierania notatek, wyników badań w sieci Web, dokumentów oraz innych zasobów w celu organizowania projektów służbowych i osobistych.

NOWY MICROSOFT OFFICE 2010 DOM I FIRMA FVAT 23% Rodzaj BOX
NOWY MICROSOFT OFFICE 2010 DOM I FIRMA FVAT 23% Producent Microsoft

Funkcje programu

Zawiera standardowy pakiet programów do pracy z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami, itp.

Kompatybilny z 32 bitową oraz 64 bitową wersją systemu operacyjnego Windows

Nowoczesne szablony i narzędzia pozwalające uzyskać profesjonalne efekty pracy

Aplikacje zawarte w Office 2010:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • Powerpoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Publisher 2010

Współpracuje z systemami:

 • Windows XP
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Windows 8/8.1
 • Windows 10
 • Windows 11
 • Windows Server 2008 R2 (64 Bit)
 • Windows Server 2012 (64 Bit)

Office 2010 Standard: Wydajne oprogramowanie dla biura i do domu

Pakiet oprogramowania Office 2010 Standard to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy nie potrzebują całej gamy aplikacji z wyższej wersji. Zarówno pracownicy w biurach jak i użytkownicy domowi mogą w mgnieniu oka stworzyć profesjonalne teksty, tabele, a także prezentacje oraz inne dokumenty. Microsoft zoptymalizował szablony i narzędzia, które teraz jeszcze bardziej przyśpieszają i ułatwiają pracę. Nawet początkujący użytkownicy są w stanie szybko się wdrożyć i odnaleźć, dzięki przejrzystej oprawie graficznej pakietu.

Zawarty w pakiecie program Outlook pozwala na zaplanowanie i ustrukturyzowanie swojego dnia oraz przejrzystą organizację listy zadań i terminów, aby o niczym nie zapomnieć. Pozostałe programy OneNote i Publisher umożliwią Ci zapisanie swoich notatek wygodnie na komputerze, aby nie utonąć w gąszczu kartek. Poza tym możesz tworzyć wysokiej jakości publikacje na każdą okazję, które dzięki swojemu nowoczesnemu wzornictwu wyglądają wysoce profesjonalnie i na długo pozostaną w pamięci odbiorcy.

Praca w chmurze, niezależnie gdzie się znajdujesz

W dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest, aby być zawsze elastycznym. Dlatego Microsoft powołał do życia usługę hostingu plików OneDrive. Dzięki temu rozwiązaniu online, można z każdego miejsca na ziemi uzyskać dostęp do swoich plików i dzielić się nimi. Nie jest wymagany do tego nawet własny komputer. Potrzebujesz jedynie przeglądarkę internetową, w której trzeba wprowadzić dane użytkownika dla konta Windows Live. Jeszcze nigdy zabieranie ze sobą swojego miejsca pracy nie było tak wygodne i szybkie.

Dziel się informacjami o terminach ważnych spotkań ze swoimi współpracownikami oraz jednym kliknięciem myszki wysyłaj im swoje notatki z programu OneNote. Nowa Office 2010 Standard Suite sprawia, że współpraca jest jeszcze wygodniejsza, a komunikacja stale podtrzymana.

Przegląd programów zawartych w pakiecie Office 2010 Standard

 • Word 2010: Twórz dokumenty i listy dla różnych zastosowań. Nowe funkcje i narzędzia pozwalają na profesjonalne formatowanie tekstów oraz załączanie grafik, zdjęć oraz innych treści.
 • Excel 2010: To najpopularniejsze narzędzie do pracy z tabelami. Obszerny zbiór formuł pozwoli Ci szybko uzyskać wyniki swoich kalkulacji. Jest to szczególnie ważne, gdy pracujesz z dużymi zbiorami danych w tabelach.
 • PowerPoint 2010: Nieważne czy chodzi o obszerne prezentacje, krótkie referaty do szkoły, czy śmieszne pokazy zdjęć na prywatnych imprezach, PowerPoint to wszechstronne narzędzie, które pozwala w mgnieniu oka stworzyć wiele profesjonalnych slajdów. Za pomocą kilku kliknięć myszką dodaj grafiki, zdjęcia oraz pliki video, aby nadać swoim prezentacjom indywidualny charakter.
 • Outlook 2010: Korzystaj z najpopularniejszego na świecie klienta e-mail i profituj z jego wszechstronnych i mocnych właściwości. Obok wysyłania wiadomości e-mail, w mgnieniu oka możesz zarządzać swoimi terminami, zadaniami, kontaktami i notatkami. Outlook potrafi więcej niż się spodziewasz, prawdziwy multitalent!
 • OneNote 2010: Ten program to perfekcyjna alternatywa dla papierowych zbiorów notatek. Zakończ gromadzić kartki z notatkami i zapisuj ważne informacje bezpośrednio na swoim komputerze. Również współpraca z zespołem w pracy i znajomymi stanie się prawdziwą przyjemnością dzięki wymianie danych w chmurze.
 • Publisher 2010: Doświadczeni graficy, ale także początkujący użytkownicy będą czerpać sporo radości z pracy z tym produktem. Kształtuj wysokiej jakości dokumenty od strony wizualnej i nadawaj swoim publikacjom profesjonalne wykończenie. Ty decydujesz czy chcesz skorzystać z gotowych szablonów, czy sam stworzyć nowy projekt.

Microsoft
MS-OF-2010
34 Przedmioty
System operacyjny
Windows
Rodzaj licencji
Komercyjna
Licencja
wieczysta
Typ Licencji
BOX (klucz)