Upust -50% CorelCAD™2023 EDU PL (WIN/MAC) - lic. dla Uczniów, Studentów i Nauczycieli, wiecz., elektr.

262,90 zł
Brutto
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Zgodnie z regulaminem sklepu

  Zasady dostawy

Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do piątku.

  Zasady zwrotu

14 dni bez podania przyczyny w stanie nie pogorszonym

Nowość! CorelCAD™  2023 (Windows/Mac)
 

Oprogramowanie CAD do rysowania 2D oraz projektowania i druku 3D

 

  •     
  • Profesjonalne narzędzia do szkicowania 2D i projektowania 3D
  •    
  • Zgodność z branżowymi standardami formatów plików: DWG, STL, PDF i CDR*
  •    
  • Efektywna współpraca i udostępnianie materiałów podczas projektowania
  •    
  • Dodatkowe opcje automatyzacji i dostosowywania


CorelCAD™ 2023, niedrogie, intuicyjne oprogramowanie do profesjonalnego rysowania 2D i projektowania 3D, w systemach Windows i macOS. 

 

Osiągaj znakomite wyniki dzięki CorelCAD™ 2023, przystępnej cenowo kolekcji zaawansowanych narzędzi do rysowania 2D i projektowania 3D, stworzonych specjalnie z myślą o architekturze, inżynierii, budownictwie (AEC) i profesjonalistach zajmujących się produkcją, którzy wymagają precyzji. Przekształć wizualizację w realizację w systemach Windows i macOS dzięki natywnej obsłudze plików - DWG dla wydajnej współpracy i obsłudze .STL w celu wydajnego publikowania w 3D.

CorelCAD™ 2023 pozwala na szybkie tworzenie wysokiej jakości projektów technicznych dzięki ulepszeniom przepływu pracy, które oszczędzają czas — od usprawnionego, nowoczesnego interfejsu użytkownika po ulepszone narzędzia funkcji wyboru.
W pełni wykorzystaj istniejące dane, łącząc tabele z plikami arkuszy kalkulacyjnych CSV lub XLSX za pomocą nowego polecenia DATALINK.

Wybierz program CorelCAD™ 2023.

 

 

Najważniejsze powody uaktualnienia do CorelCAD™ 2023

 

1. Niedrogie i wydajne oprogramowanie CAD


Rozszerz swoje możliwości komunikacji wizualnej dzięki zaawansowanym narzędziom CorelCAD do rysowania i projektowania, zapewniającym wysoką produktywność w przystępnej cenie.
Dzięki funkcjom oszczędzającym czas i łatwemu w nawigacji interfejsowi użytkownika projektanci są w stanie przyspieszyć przepływ pracy i dostarczać imponujące, bogate wizualnie projekty CAD.2. Precyzyjne narzędzia do rysowania 2D


Wykorzystaj swoje możliwości CAD dzięki obszernej kolekcji profesjonalnych narzędzi kreślarskich, które zapewniają kontrolę i precyzję, jakiej wymagają profesjonalni inżynierowie i projektanci. Elastyczność spotyka się z pomysłowością dzięki temu optymalnemu zestawowi narzędzi do tworzenia, edytowania i opisywania projektów technicznych w dowolnej branży.3. Specjalistyczne narzędzia do projektowania 3D


Przenieś swoje rysunki z rysunków 2D do zaawansowanych projektów 3D z dokładnością i łatwością. Dzięki szerokiej gamie specjalistycznych i intuicyjnych narzędzi do modelowania i edycji 3D projektanci są dobrze przygotowani do szybkiego przejścia od szkiców projektu do wyjścia i drukowania 3D.4. Zgodność i optymalizacja ze standardami branżowymi


Usprawnij udostępnianie projektów zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym interesariuszom. Skorzystaj z innowacyjnych opcji obsługi dostosowywania i automatyzacji, aby dostosować się do dowolnego środowiska pracy i bezproblemowo współpracować dzięki pełnej zgodności formatu plików AutoCAD .DWG.5. Wysokowydajny silnik CAD i obsługa grafiki


Włącz kluczowe elementy graficzne do swojego projektu dzięki wielokrotnie nagradzanej technologii CorelDRAW* i zwiększ możliwości CAD dzięki dodatkowym wtyczkom CorelCAD.
Poznaj mocną wydajność CAD z siłą zaawansowanego silnika CAD obsługiwanego przez ARES i spraw, aby każdy projekt CAD był wydajny.* Ribbon UI, zakładki rysunku, importowanie i eksportowanie formatów plików CorelDRAW (.CDR) i Corel DESIGNER (.DES), obsługa urządzeń wejściowych 3Dconnexion i Microsoft VSTA są dostępne tylko w programie CorelCAD dla systemu Windows.

Corel
ESDCCAD2023MLA
20 Przedmioty
System operacyjny
Windows&MacOS
Rodzaj licencji
Edukacyjna
Licencja
wieczysta
Liczba Stanowisk
1