Corel Painter® 2023 (Windows/Mac) - NOWA licencja, wiecz., komercyjna, elektr.

1 367,13 zł
Brutto
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Zgodnie z regulaminem sklepu

  Zasady dostawy

Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do piątku.

  Zasady zwrotu

14 dni bez podania przyczyny w stanie nie pogorszonym

Corel® Painter® 2023 (Windows/Mac) - cyfrowe oprogramowanie malarskie i plastyczne - Dla firm, instytucji, edukacji i osób fizycznych.


 


     Światowej klasy narzędzia do malowania na czystym płótnie i sztuki fotograficznej
     Uznana emulacja Natural-Media™ i cyfrowe pędzle artystyczne
     Nieskończone dostosowywanie pędzli, tekstur i innych mediów
     285 DARMOWYCH pędzli i Creative Photo Bundle dla nowych subskrybentów


 

Osiągaj niesamowite rezultaty swoich prac na jeszcze wyższym poziomie dzięki zaufanemu, profesjonalnemu oprogramowaniu  Painter® 2023 do tworzenia sztuki cyfrowej.

 

Szkicuj, maluj, ilustruj i twórz niezrównaną fotografię za pomocą setek nienagannie realistycznych pędzli stworzonych przez artystów, dostosowanych tekstur i szeregu wszechstronnych narzędzi artystycznych. 


Teraz możesz w prosty sposób mieszać "suche" media, takie jak kredy i pastele, z "mokrymi" mediami na warstwach akwareli, aby uzyskać niezwykłe rezultaty. Z łatwością edytuj rodzaj stempla, rozmiar i kształt pędzla, a także ciesz się ulepszonym wyglądem, działaniem i kontrolą tych bardzo popularnych narzędzi.

 

Dzięki potężnemu wbudowanemu akceleratorowi pędzla Brush Accelerator™ możesz w pełni wykorzystać procesor i GPU oraz zoptymalizować wydajność programu Painter jednym kliknięciem. Twórz własne pędzle dzięki udoskonalonej bibliotece i inną zawartość, dostosuj interfejs użytkownika i szukaj inspiracji, dzieląc się swoimi materiałami z innymi artystami. Dodatkowo rozszerz swój pulpit na iPada za pomocą Sidecar i maluj za pomocą Apple Pencil.

 

Rozwiń swoją wiedzę o malarstwie dzięki bibliotece bezpłatnych zasobów edukacyjnych i seminariom internetowym na żywo. 

Wypróbuj bezpłatnie przez okres próbny już dziś.
 

Painter® 2023. Wszystko oprócz zwyczajności.

 

alt alt alt
            


Warstwy farby
            

            

Przenieś się w cyfrową rzeczywistość używając klasycznych technik malarskich. Corel Painter 2023 umożliwia stosowanie warstw farby dokładnie tak jak w klasycznej technice malarskiej. Rozprowadzaj, mieszaj, nakładaj jedną na drugą tak by stworzyć realistyczne dzieło.
            

            
            


Klonowanie elementów
            

            

Wielokrotnie nagradzane narzędzia artystycznej obróbki fotografii stały się jeszcze lepsze. Możesz klonować elementy zdjęcia i wklejać je "wtapiając" w obrazek, zmieniać kształt i wielkość w locie, a dodatkowo możesz zapisywać swoje sklonowane materiały w bibliotece w celu ponownego ich użycia w tej lub innej pracy.

            
            

Realistyczne tekstury
            

            

Zaznacz fragment swojego ulubionego podłoża lub tekstury i pozwól oprogramowaniu Corel Painter 2023 wygenerować dla Ciebie większy obraz. Użyj tej funkcji by generować oraz dodawać do swoich końcowych prac efektu głębi lub detalu.
            

            
alt alt alt
            


Malowanie teksturami 2.5D
            

            

Maluj zachwycającymi pędzlami tekstur 2.5D, które "odrywają" farbę z płótna. Używaj dwuwymiarowych renderów z modeli 3D, na których możesz malować lub nanosić tekstury. Maluj bezpośrednio na płótnie by dodać charakteru swojej artystycznej pracy.

            
            


Nowe wypełnienie teksturami
            

            

Wypełnij swoje płótno teksturami. Nieważne czy używasz wypełnienia farbą albo wypełnienia efektem, twoja cała biblioteka tekstur czeka by zostać przeniesiona na powstające dzieło.
           
            

            
            


Dołączona zawartość
            

            

Odkryj nową bibliotekę naturalnych pędzli. Miej łatwy dostęp do narzędzi, które imitują tradycyjne instrumenty pracy. Dodatkowo możesz wybrać wstępnie przygotowane tekstury. Po prostu znajdź to czego potrzebujesz eksplorując nowe zestawy pędzli dodane w kategorii 2023.

            

                                                                                                                                                                                                                       Poznaj Corel Painter 2023

 

alt alt
            


Niesamowity zbiór tekstur
            

            

Wybieraj papier z biblioteki tekstur. Dopasowuj, importuj lub twórz własną bazę dla obrazów dzięki wbudowanej bibliotece tekstur i podkładów. Zwiększ potencjał dzięki efektom prawdziwych akwareli i zachowań pędzli na podkładzie. Wypełniaj elementy obrazu gotowymi lub własnymi teksturami, a wszystko by Twoja cyfrowa sztuka zachwycała tak samo jak tradycyjna!
           
           
           
            

            
            


Naturalne narzędzia malarskie
            

            

Używaj czułego na nacisk narzędzia do szkicowania by stworzyć delikatny zarys swojej pracy, a następnie pociągnij po nich pędzlem tak jak podczas naturalnego malowania. Corel Painter 2023 to także zbiór reagujących na dotyk narzędzi tradycyjnych takich jak kreda, pastele czy ołówki. Każde z nich stworzone by zachowywać się tak jak w rzeczywistości: reagują na podłoże, prędkość pociągnięć czy kąt nachylenia. Dla artystów korzystających z akwareli został przygotowany cały zestaw pędzli i farb, które można mieszać ze sobą i malować na papierze absorbującym wodę tak samo jak w rzeczywistości.

            
alt alt
            


Profesjonalna malowanie zdjęć
            

            

Panele automatycznego malowania nie potrzebują żadnego doświadczenia. Wystarczy otworzyć zdjęcie użyć auto malowania, a następnie przywrócić ewentualne detale i skończone! Narzędzia do malowania na zdjęciach posiadają opcje dopasowania się do danego elementu zdjęcia lub kopiowania tekstury bezpośrednio z niego.
            

            
            


Narzędzia kompozycji
            

            

Linie proporcji i siatki bazują na klasycznej kompozycji by ułatwić tworzenie dzieł o poprawnej proporcji przyciągającej oko. Lustrzane odbicie i kalejdoskop z kolei ułatwia tworzenie symetrycznych obrazów lub wielu odbić uatrakcyjniających pracę. Linie perspektywy to podstawowe narzędzie do tworzenia scen ulicznych, rysunków architektonicznych i innych prac, gdzie zachowanie proporcji w widoku jest istotne.

            

                                                                                                                                                                       

 

 

Painter® 2023 - 10 najważniejszych powodów, dla których warto kupić ten produkt

 

1. Uznane narzędzie Natural-Media, które odwzorowują rzeczywistość

 

Zanurz się w szerokim wyborze profesjonalnych pędzli Natural-Media™.

Stwórz swoje arcydzieło w oszałamiającej rzeczywistości, używając autentycznych suchych, mokrych i renomowanych mediów do mieszania. Od kredy, ołówka i pasteli, po grube farby, akryle, szpachelki, pisaki, akwarele i wiele bardziej realistycznych pędzli.

 

 

2. Ekskluzywne pędzle

 

Twórz niezapomnianą sztukę dzięki pomysłowym mediom Painter, w tym Particles, które skaczą, płyną i świecą, a także Image Hoses, które rozpylają wybrane przez Ciebie obrazy. Stwórz niezapomniane ślady dzięki wizjonerskim pisakom Pattern Pens, które przykuwają uwagę, oraz pędzlom Thick Texture, które wytłaczają wybraną teksturę i nadają niezwykły wygląd Twojej sztuce.

 

3. Inteligentne malowanie zdjęć

 

Przekształć ulubione zdjęcia w zapierające dech w piersiach obrazy, korzystając z potężnych narzędzi do klonowania i malowania zdjęć w programie Painter. Klonuj obrazy, zanurzając pędzel bezpośrednio w zdjęciu lub używając stylów AI i palety automatycznego malowania, aby szybko namalować dla siebie arcydzieło. Twórz z łatwością niesamowite zdjęcia, korzystając z potężnej technologii pędzla SmartStroke™, która podąża za liniami i konturami na zdjęciu.

 

4. Niezrównane narzędzia do kompozycji

 

Maluj w idealnej symetrii za pomocą malowania lustrzanego i twórz piękne mandale za pomocą narzędzia Kalejdoskop. Ustaw nieskazitelną scenę za pomocą 1-, 2- i 3-punktowych prowadnic perspektywicznych i stwórz idealną kompozycję, korzystając z zasady trójpodziału. Nawet jeśli aspirujesz do malowania jak Da Vinci, narzędzia Divine Proportion zapewnią, że końcowa kompozycja będzie zarówno stymulująca, jak i dynamiczna.

 

5. Wszechstronne wypełnienie i kolor

 

Pokryj płótno pięknymi, interaktywnymi gradientami, które można ekspresowo pomalować, lub dodaj niesamowite tekstury, które nadadzą artystyczny charakter Twoim kompozycjom. Twórz idealną paletę kolorów za pomocą koła kolorów, harmonii kolorów, miksera artystycznego i zestawów kolorów.

 

6. Kompleksowa kontrola płótna

 

Obracaj płótno w locie, aby uzyskać idealny kąt malowania lub obracaj ulubione papiery i tekstury w dowolnym kierunku i w dowolnym momencie. Podczas malowania za pomocą tabletu do rysowania użyj śledzenia pędzla, aby uzyskać pełną kontrolę nad naciskiem. Wiele pędzli Painter pozwala na przechylanie, obracanie i łożyskowanie oprócz nacisku. Ponadto obsługa wielodotyku sprawia, że poruszanie się po płótnie jest dziecinnie proste.

 

7. Ostateczna personalizacja

 

Ciesz się elastyczną przestrzenią roboczą, którą można dostosować do własnych potrzeb. Użyj selektora pędzli i funkcji wyszukiwania, aby znaleźć i docenić idealne pędzle lub wbudowane układy, które wyróżniają narzędzia dla określonych przepływów pracy. Wybierz motyw kolorystyczny interfejsu użytkownika, zaimportuj dodatkową zawartość od innych artystów lub dostosuj własną i uporządkuj ją w paletach niestandardowych, aby wyeliminować bałagan na pulpicie.

 

8. Wbudowane zasoby edukacyjne

 

Uzyskaj wsparcie, którego potrzebujesz! W momencie uruchomienia programu Painter ekran powitalny powita Cię nowymi, pomocnymi samouczkami, a także poprowadzi do kolejnych filmów szkoleniowych i seminariów internetowych. Otwórz podpowiedzi wizualne w aplikacji, aby zobaczyć, jak dostosowanie elementów sterujących pędzlem w programie Painter wpłynie wizualnie na wybór pędzla i uzyskaj dostęp do wskazówek pędzla, które pomogą Ci zrozumieć mechanikę specjalnych typów mediów i technologii pędzli.

 

9. Szeroka kompatybilność

 

Zachowaj zawartość źródłową z łatwością podczas przesyłania plików między programami Photoshop® i Painter podczas pracy na komputerze Mac lub PC. Maluj za pomocą tabletu do rysowania wrażliwego na nacisk i ciesz się używaniem Sidecar z Apple Pencil Tilt na iPadzie, a także wielodotykowym gładzikiem Apple, paskiem dotykowym i obsługą Big Sur, która znacznie poprawi przepływ pracy na Macu.

 

10. Znacząca optymalizacja wydajności

 

Uruchom intuicyjny Brush Accelerator™, aby przeanalizować procesor i układ GPU systemu i jednym kliknięciem automatycznie zastosować preferowane ustawienia wydajności programu Painter. Painter może z łatwością zarządzać dużymi pędzlami i operacjami wymagającymi dużej ilości pamięci z maksymalną prędkością, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia z malowania.

 

 

 

Nowości w programie Painter® 2023


Gładkie pociągnięcia za pomocą farby płynnej

Delikatnie nakładaj farbę, mieszaj, rzeźb, glazuruj, dodawaj tekstury i odbijaj światło z łatwością za pomocą Fluid Paint — innowacyjnej nowej technologii, która zapewnia niezrównaną kontrolę krycia i gładkość pociągnięć pędzla.
Łącząc niezrównane mieszanie Painter z kontrolą nieprzezroczystości, nowe pędzle płynne są zbudowane tak, aby wykorzystać przezroczystość warstw, umożliwiając budowanie i delikatne łączenie farby ze zmniejszonym nakładaniem się dabów lub pociągnięć.

Wyselekcjonowane pędzle do płynów pomogą Ci szybko zanurzyć się w moc tej technologii, aby uzyskać cyfrowy lub tradycyjny wygląd. Z łatwością dodawaj i mieszaj farbę ultrapłynnymi pociągnięciami, aby rzeźbić kompozycję z większą kontrolą i odsłonić mniej lub więcej ziarnistości, aby nadać swojej sztuce zainteresowanie teksturą. Wysoce wszechstronne i potężne, te pędzle mogą nie tylko rozwiązać problemy związane z artystami komiksowymi, koncepcyjnymi i scenorysowymi, którzy próbują uzyskać super gładkość, malowanie aerografem lub glazurą, ale także zachwycają tradycyjnych artystów, nadając im mokre, tłuste tekstury i bardziej naturalne mieszanie.
Zobacz ewolucję silnika pędzla Paintera z lepszą jakością krawędzi, lepszym mieszaniem, większą nieprzezroczystością i kontrolą ziarna, co oznacza najgładsze i najbardziej aksamitne pociągnięcia pędzla w historii.
Odświeżaj, edytuj i dostosowuj szybciej dzięki ulepszonym wyborom

Painter® 2023 oferuje bardziej intuicyjny przepływ pracy przy zaznaczaniu, poprawiając widoczność wybranych obszarów, przenosząc krytyczne elementy sterujące i ulepszając najczęściej używane narzędzia do zaznaczania.

Lepsza wizualizacja — do narzędzi zaznaczania dodano opcję kolorowego nakładki, aby poprawić widoczność wybranych obszarów. Szczególnie przydatna w przypadku zaznaczeń o złożonych kształtach i przezroczystościach, nakładka pomaga przyspieszyć tworzenie, edycję i udoskonalanie zaznaczenia. Ponadto możesz również dostosować nakładki i zapisać je jako ustawienia wstępne dla poszczególnych projektów. Wizualizuj tylko markizę, tylko nakładkę lub oba, zgodnie z własnymi preferencjami. Dodatkowo, nowy kursor dla Lasso i Polygonal jest łatwiejszy do zobaczenia i pomaga w precyzyjnym zaznaczaniu.

Łatwy dostęp do kontrolek — Przyspiesz swoje przepływy pracy dzięki nowemu panelowi wyboru, który zapewnia szybki dostęp do wszystkich kontrolek podczas wykonywania intensywnych zadań. Szybko wpasuj swoje zaznaczenia za pomocą poręcznego suwaka na pasku właściwości i dostosuj do 2000 pikseli.

Pracuj szybciej — możesz teraz używać ulepszonych skrótów klawiaturowych, aby przełączać się z trybów dodawania lub odejmowania. Zaznaczenie jest stosowane automatycznie podczas tworzenia maski, a kilka innych ulepszeń sprawi, że Twoje interakcje z zaznaczeniami będą szybsze i bardziej przewidywalne.


 

NOWY! Wybierz obszary na podstawie koloru za pomocą pędzli

Połącz moc magicznej różdżki i wszechstronność pędzla zaznaczania, aby szybko zaznaczać fragmenty obrazu w oparciu o kolor. Nowy wybór kolorów zapewnia pełną kontrolę podczas pędzlowania obszarów tego samego koloru w celu utworzenia zaznaczenia. Następnie z łatwością zmieniaj kolory, oświetlenie, dodawaj tekstury lub efekty do wybranego obszaru.
Wybierz pędzel wyboru dowolnego kształtu i włącz opcję wyboru koloru na pasku właściwości lub po prostu wybierz gotowy pędzel wyboru koloru. Wybierz obszary na płótnie na podstawie koloru. Chwyć mniej więcej obszar, łatwo dostosowując tolerancję kolorów i jasności za pomocą poręcznych suwaków.
Ponadto pędzle wyboru kolorów umożliwiają uzyskanie zarówno twardych (z wygładzaniem), jak i gładkich (z wygładzaniem) krawędzi, dzięki czemu można pracować z grafiką o różnych stylach.Ulepszenia, o które prosili użytkownicy

Staramy się wywiązać z naszej obietnicy wprowadzania ulepszeń w oparciu o Twoje pomocne sugestie. Aby Twoje malowanie było bardziej satysfakcjonujące, ulepszyliśmy niektóre istniejące funkcje w programie Painter 
2023. Użytkownicy skorzystają z łatwiejszego umieszczania obrazów i wyrównania do środka, lepszej responsywności podczas używania klawiszy nawiasów kwadratowych do zmiany rozmiaru pędzli, narzędzi Magiczna różdżka, wiadro z farbą i zakraplacz, pamiętając ostatnio używane ustawienia i precyzyjne narzędzia do wypełniania gradientem, zapewniające niezapomniane wrażenia podczas malowania.

Corel
ESDPTR2023ML/LCPTR2023MLPCM1
33 Przedmioty
System operacyjny
Windows&MacOS
Rodzaj licencji
Komercyjna
Licencja
wieczysta
Liczba Stanowisk
1