Adobe Premiere Pro 2020 (synchronizacja CS6 - licencja wieczysta, POL/ENG)

999,99 zł
Brutto
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Zgodnie z regulaminem sklepu

  Zasady dostawy

Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do piątku.

  Zasady zwrotu

14 dni bez podania przyczyny w stanie nie pogorszonym

Adobe Premiere Pro 2020 (Adobe Premiere Pro CS 6 z Synchronizacją do 2020)- Wieczysta Licencja bez Abonamentu

slider%20adobe%20g%C5%82%C3%B3wny_Obszar%20roboczy%201.png

Ulepsz swoje doświadczenie graficzne i projektowe z nową wersją Adobe Premiere Pro 6, która oferuje funkcję synchronizacji z Adobe Premiere Pro 2020. To połączenie starannie zaprojektowanej kreatywności i technologii umożliwia użytkownikom wydajne prace nad projektami, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, a wszystko to bez potrzeby abonamentu Creative Cloud.

Szczegóły produktu:

Licencja

Komercyjna dla celów zarobkowych

(przeznaczona do pracy w domu lub firmie)

Wersja

Wieczysta Bezterminowa - Dożywotnia

Liczba stanowisk

1 użytkownik.

Wersja językowa

Polska / Angielska

System operacyjny

Windows 64 bit

Wyróżnij się z tłumu z Adobe!

Główne cechy synchronizacji do Adobe Premiere Pro 2020:

1. Pełna Zgodność Projektów: Adobe Premiere Pro CS 6 z łatwością otwiera projekty utworzone w Premiere Pro 2020 i odwrotnie. To oznacza, że możesz pracować nad swoimi projektami bez przerywania pracy nad starszymi wersjami.

2. Brak abonamentu: Nie musisz martwić się o miesięczne opłaty abonamentowe, ponieważ Adobe Premiere Pro 6 oferuje wieczystą licencję. Oznacza to, że po zakupie oprogramowania masz dożywotnią możliwość korzystania z niego bez konieczności opłacania abonamentu Creative Cloud.

Informacje dodatkowe:

Użytkownik ma dostęp do reinstalacji programu w zależności od swych potrzeb oraz przenoszenie licencji na kolejne komputery zgodnie z warunkami oprogramowania BOX (pudełkowego)

Wersje BOX można przenosić na inne komputery po awarii, reinstalacji, po zmianie komputera.

PRODUKT DOSTARCZANY DO KUPUJĄCEGO ZAWIERA :

- WSKAZANIE POBRANIA NAJNOWSZEJ WERSJI INSTALATORA PROGRAMU POCHODZĄCEGO BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA ADOBE.

- ORYGINALNY KLUCZ PRODUKTU ZWERYFIKOWANY W SYSTEMIE AKTYWACYJNYM ADOBE DLA POPRAWNEJ INSTALACJI I REJESTRACJI KONTA ADOBE ID

Pochodzenie oferowanej licencji jest udokumentowane właściwym dowodem zakupu (Invoice) bezpośrednio od producenta programu (Adobe Systems Software Ireland Ltd 4-6 Riverwalk Citywest Business Park Dublin 24). Zakup w naszym sklepie gwarantuje nabycie praw licencyjnych nowemu użytkownikowi i umożliwi poprawną instalację i aktywację programu przy użyciu klucza licencyjnego oraz zalogowanie lub rejestracje nowego konta Adobe ID wymaganego przy reinstalacji/przeniesieniu licencji w przyszłości.

Podsumowanie:

Zaktualizuj swoje narzędzia projektowe i doświadcz niesamowitych możliwości dzięki Adobe Premiere Pro CS6 z synchronizacją do Adobe Premiere Pro 2020 i wieczystą licencją już dziś!

wsparcie adobeOtrzymują Państwo kontakt do naszych specjalistów którzy pomogą w każdym problemie. My również jesteśmy przeszkoleni w zakresie obsługi, z resztą pracujemy z tymi produktami na co dzień. Mają Państwo pytanie dlaczego Adobe Premiere się wyłącza? Dlaczego Adobe Premiere Pro przestaje działać? A może dlaczego Adobe Reader nie otwiera plików PDF?

Masz problem z oprogramowaniem zakupionym w Szczerbo-Elektro?

Zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną posiadamy widzę jakie dodatki i jakie sterowniki kupujący powinien mieć zainstalowane aby program działał poprawnie na starszych/najnowszych systemach operacyjnych 32/64-bitowych. Adobe wypuszcza systematycznie dodatki usprawniające pracę z programem i kompatybilność formatów do najnowszych standardów a kupując w naszym sklepie produkt, kupujesz wraz z nim fachową pomoc w dostępie do najnowszych narzędzi

Jak poprawnie aktywować produkt adobe?

Poprawna aktywacja klucza produktu wraz z kontem Adobe ID widoczna będzie w "Menu" uruchomionego programu w zakładce "Pomoc" gdzie po weryfikacji widoczne jest członkostwo użytkownika programu. Dostępna w tej zakładce funkcja "Dezaktywacja/Sign Out" uniemożliwi ponowne użycie klucza produktu przez osoby trzecie i gwarantuje dostęp wyłącznie uprawnionemu podmiotowi (Kupującemu). Aktywacja w przyszłości zapewnia możliwość przeniesienia programu na nową stację roboczą w zależności od potrzeb. Zakup w naszym sklepie umożliwia weryfikację swych praw użytkownika do zakupionej licencji dożywotnio. Brak widocznego członkostwa na koncie Adobe ID - opcja dostępna dla kupujących bezpośrednio na stronie www producenta oprogramowania. Firma Adobe z końcem dystrybucji oficjalnej programu oraz zakończeniem wydawania kolejnych aktualizacji zakończyła także możliwość pomocy konsultantów.

*Jeśli zgłoszenie pomocy kupującego nie zostanie rozwiązane przez pracowników pomocy technicznej naszego sklepu gwarantujemy niezwłoczny zwrot do 14 dni od zakupu.

W przypadku braku w ofercie prosimy o kontakt pod Tel. 572 506 782 lub napisać wiadomość na adres sklep@szczerbo-elektro.pl. Z powodu dużego zainteresowania naszymi produktami nie zawsze mamy wszystkie produkty dostępne na stronie.

dla%20kogo3_Obszar%20roboczy%201.png

48 Przedmioty
System operacyjny
Windows
Rodzaj licencji
Komercyjna
Licencja
wieczysta
Liczba Stanowisk
1