NOWY ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 2021 BOX PL/EN 32/64-BIT

649,99 zł
Brutto
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Zgodnie z regulaminem sklepu

  Zasady dostawy

Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do piątku.

  Zasady zwrotu

14 dni bez podania przyczyny w stanie nie pogorszonym


PROGRAM GRAFICZNY DLA FIRM ORAZ UŻYTKOWNIKÓW DOMOWYCH

LICENCJA KOMERCYJNA DLA PROJEKTOWANIA ZAROBKOWEGOPOLSKA LUB ANGIELSKA WERSJA JĘZYKOWA

WINDOWS LUB MAC SYSTEM OPERACYJNY 32/64-BIT

OFERUJEMY KOMPLET NARZĘDZI PRZEWIDZIANYCH PRZEZ PRODUCENTA PROGRAMU W WERSJI BOX - NAJNOWSZA WERSJA Z POLSKIEJ OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI

LICENCJA WIECZYSTA BEZTERMINOWA - DOŻYWOTNIA

UŻYTKOWNIK MA DOSTĘP DO REINSTALACJI PROGRAMU W ZALEŻNOŚCI OD SWYCH POTRZEB ORAZ PRZENOSZENIE LICENCJI NA KOLEJNE KOMPUTERY ZGODNIE Z WARUNKAMI OPROGRAMOWANIA BOX PUDEŁKOWEGO.

dodatkowo skupujemy każde oprogramowanie

wymień starsze wersje na najnowsze


Licencja

Komercyjna dla celów zarobkowych

(przeznaczona do pracy w domu lub firmie)

Wersja

BOX - Wieczysta Bezterminowa - Dożywotnia

Liczba stanowisk

1 użytkownik.

Wersja językowa

Polska / Angielska

System operacyjny

Windows / Mac
Wersje BOX można przenosić na inne komputery po awarii, reinstalacji, po zmianie komputera.

PRODUKT DOSTARCZANY DO KUPUJĄCEGO ZAWIERA :
- WSKAZANIE POBRANIA NAJNOWSZEJ WERSJI INSTALATORA PROGRAMU POCHODZĄCEGO BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA ADOBE.
- ORYGINALNY KLUCZ PRODUKTU ZWERYFIKOWANY W SYSTEMIE AKTYWACYJNYM ADOBE DLA POPRAWNEJ INSTALACJI I REJESTRACJI KONTA ADOBE ID
Pochodzenie oferowanej licencji jest udokumentowane właściwym dowodem zakupu (Invoice) bezpośrednio od producenta programu (Adobe Systems Software Ireland Ltd 4-6 Riverwalk Citywest Business Park Dublin 24). Zakup w naszym sklepie gwarantuje nabycie praw licencyjnych nowemu użytkownikowi i umożliwi poprawną instalację i aktywację programu przy użyciu klucza licencyjnego oraz zalogowanie lub rejestracje nowego konta Adobe ID wymaganego przy reinstalacji/przeniesieniu licencji w przyszłości.


Wyróżnij się z tłumu z Adobe!


Profesjonalnie przygotowane dokumenty zdjęcia, projekty stanowi pewną deklaracji Twojej marki. Dzięki temu możesz określić swoją pozycję na rynku. Retuszowanie, zastępowanie, remiksowanie, zmiana podejścia. Eksperymentuj z kolorami i efektami, aby dopracować każdy projekt graficzny i nie tylko!

Do czego możemy wykorzystać oprogramowanie Adobe?

Adobe do montażu filmów

Adobe do montażu filmów

Adobe do edycji PDF

Adobe do edycji PDF

Adobe do animacji

Adobe do animacji

Adobe do montowania filmów

Adobe do montowania filmów

Adobe do rysowania

Adobe do rysowania

Adobe do zdjęć

Adobe do zdjęć

Adobe do filmów

Adobe do filmów

Adobe do stron internetowych

Adobe do stron internetowych


Czy Adobe jest darmowy? Czy jest możliwość nabycia go bezpłatnie?

Niestety, ale tak profesjonalny zespół programów do obróbki zdjęć, filmów, dokumentów i wszelakich treści medialnych musi kosztować ale w Szczerbo-Elektro umożliwiamy bezpieczne zakupy z możliwością rozłożenia na raty. Na wypadek braku satysfakcji jest przewidziany również okres gdzie bez problemu nasi klienci mogą zwrócić Towar.

Możliwe formy płatności:

- Przelew -

- PayU (Szybki Przelew, Płatność kartą, Blik)

- PayU Raty

Adobe dla? Dla Wszystkich! Adobe dla studentów Adobe dla firm Adobe dla uczniów Adobe dla fotografów Adobe dla szkół Adobe dla mac Adobe dla Windows


Ogromna biblioteka bierze się z jakości oprogramowania Adobe.

Przeznaczenie Adobe jest ogromne. Wiedząc jak wielkie jest zainteresowanie produktami Adobe dla Windows oraz Adobe na Mac pozostaje jednym z najlepszych pakietów które kupujemy na swoje komputery nie zależnie od platformy. Adobe dla firm które codzienie tworzą treści przy jego pomocy. Adobe dla uczniów którzy uczą się edytować, malować i rasteryzować obiekty. Nie tylko firmy ale również Adobe dla szkół jest niezbędny przy edycji oraz tworzeniu dokumentów PDF. Adobe dla fotografów również jest wielkim ułatwieniem przy edycji zdjęć. Adobe dla studentów i ch kreatywnego podejścia do spraw również zda egzamin na 6! Przez co biblioteka plików jak i społeczność Adobe jest ogromna.

Adobe Creative Cloud    Oferuje członkom zespołu dostęp do wszystkich aktualnych narzędzi oraz usług firmy Adobe z rodziny CC.   Adobe Photoshop CC   Profesjonalny program graficzny przeznaczony do tworzenia i edycji obrazów prostych, jak i zaawansowanej grafiki rastrowej.   Illustrator CC    Program komputerowy służący do projektowania, tworzenia oraz edycji ilustracji i grafiki wektorowej 2D.   InDesign CC    Narzędzie do profesjonalnego projektowania i tworzenia układów stron publikacji, do druku lub rozpowszechnienia cyfrowego.   Dreamweaver CC    Profesjonalne rozwiązanie do projektowania, tworzenia i programowania zaawansowanych witryn i aplikacji internetowych.   Adobe Premiere Pro CC    Jedna z najpopularniejszych aplikacji do produkcji, montażu i nieliniowej edycji video.   After Effects CC    Profesjonalne narzędzie do tworzenia animacji oraz kinowych efektów wizualnych. Montaż, korekta oraz tworzenie efektów specjalnych w video.   Adobe Muse CC    Umożliwia tworzenie i publikowanie dynamicznych witryn dla komputerów i urządzeń przenośnych bez konieczności pisania kodu.   Acrobat DC   Program przeznaczony do tworzenia, redagowania, podpisywania i obróbki dokumentów w formacie PDF.


Program jest tworzony przez specjalistów dla wszystkich.


Nie zależnie czy jesteś początkującym twórcom czy profesjonalistą oprogramowanie spełni swoje zadanie dzięki wielkiemu wsparciu twórców oraz dużej społeczności. Oprogramowanie jest stale rozwijane a w Adobe Stock wciąż pojawią się prace nowych Twórców.


Może następny obraz udostępnisz po przez Adobe Creative Cloud?

wsparcie adobeOtrzymują Państwo kontakt do naszych specjalistów którzy pomogą w każdym problemie. My również jesteśmy przeszkoleni w zakresie obsługi, z resztą pracujemy z tymi produktami na co dzień. Mają Państwo pytanie dlaczego Adobe Premiere się wyłącza? Dlaczego Adobe Photoshop przestaje działać? A może dlaczego Adobe Reader nie otwiera plików PDF?

Masz problem z oprogramowaniem zakupionym w Szczerbo-Elektro?

Zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną posiadamy widzę jakie dodatki i jakie sterowniki kupujący powinien mieć zainstalowane aby program działał poprawnie na starszych/najnowszych systemach operacyjnych 32/64-bitowych. Adobe wypuszcza systematycznie dodatki usprawniające pracę z programem i kompatybilność formatów do najnowszych standardów a kupując w naszym sklepie produkt, kupujesz wraz z nim fachową pomoc w dostępie do najnowszych narzędzi

Jak poprawnie aktywować produkt adobe?

Poprawna aktywacja klucza produktu wraz z kontem Adobe ID widoczna będzie w "Menu" uruchomionego programu w zakładce "Pomoc" gdzie po weryfikacji widoczne jest członkostwo użytkownika programu. Dostępna w tej zakładce funkcja "Dezaktywacja/Sign Out" uniemożliwi ponowne użycie klucza produktu przez osoby trzecie i gwarantuje dostęp wyłącznie uprawnionemu podmiotowi (Kupującemu). Aktywacja w przyszłości zapewnia możliwość przeniesienia programu na nową stację roboczą w zależności od potrzeb. Zakup w naszym sklepie umożliwia weryfikację swych praw użytkownika do zakupionej licencji dożywotnio. Brak widocznego członkostwa na koncie Adobe ID - opcja dostępna dla kupujących bezpośrednio na stronie www producenta oprogramowania. Firma Adobe z końcem dystrybucji oficjalnej programu oraz zakończeniem wydawania kolejnych aktualizacji zakończyła także możliwość pomocy konsultantów.

*Jeśli zgłoszenie pomocy kupującego nie zostanie rozwiązane przez pracowników pomocy technicznej naszego sklepu gwarantujemy niezwłoczny zwrot do 14 dni od zakupu.

W przypadku braku w ofercie prosimy o kontakt pod Tel. 572 506 782 lub napisać wiadomość na adres sklep@szczerbo-elektro.pl. Z powodu dużego zainteresowania naszymi produktami nie zawsze mamy wszystkie produkty dostępne na stronie.

65312875
48 Przedmioty