Topowe karty graficzne od najlepszych dostawców!

Topowe karty graficzne od najlepszych dostawców!

Najwyższa jakość obrazu zapewnią najlepsze topowe karty graficzne od AMD i Nvidia. Jeżeli przy wyborze karty masz wątpliwości czy będzie współpracować z twoimi komponentami między innymi procesorem, płytą główną pamięcią ram oraz obawiasz się bottleneck zadzwoń do nas 572506782 a my dobierzemy odpowiedni sprzęt dla Ciebie.


Ale jak odpowiednio wybrać kartę graficzną?

Wybór możemy zawęzić do kilku kart graficznych od AMD i Nvidia.

Te dwie firmy wykorzystują różne technologię które poniżej wam przedstawiamy.Nvidia w swojej kartach z oznaczniem RTX wykorzystuje najnowsze technologie. Ale właśnie czym jest to RTX? Rtx jest to technologia Ray tracing która śledzi promienie światła przez co obraz w grach jest efektowny za sprawą naturalnych rozbłysków światła. Nvidia DLSS jest to sposób wykorzystania sztucznej inteligencji i polega to na renderowaniu obrazu w niższej rozdzielczości a następnie dzięki algorytmom AI rozdzielczość jest podniesiona bez utraty jakości nawet do 4K! Oprócz wyświetlania liczy się brak opóźnień. Technologia Nvidia Reflex ogranicza opóźnienia do minimum co przydaje się szczególnie przy zawodach lub w codziennym graniu przez Internet.


AMD w swoich kartach wykorzystuje między innymi technologię AMD Radeon FreeSync który pozwala na wyświetlanie obrazu bez jego zacinania się czy też rozrywaniu obrazu. AMD Eyefinity przydaje się gdy mamy kilka monitów i chcemy wyświetlać gry na wszystkich naraz. Technologia nie powiela obrazu na każdy monitor a rozszerza pole widzenia co tworzy panoramiczny obraz. AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) jest to technologia skalowania przestrzennego zwiększająca liczbę klatek wyświetlanych przy wysokiej roździelczości. Te wszystkie technologię spina oprogramowanie Radeon™ Software Adrenalin Edition.